HAYAL ET, GERÇEKLEŞTİRELİM - IMAGINE, LET'S REALIZE

HAKKIMIZDA

Bodrum’da Web Tasarım, 2003 yılında kurulmuştur. Tüm sektörlere yazılım ve tasarım alanında hizmetler vermektedir. Faaliyet alanlarının başında;


- Şirketlere var olan yazılımları, internet projeleri, web siteleri için yazılım ve tasarım desteği vermek,
- Kurumsal web siteleri , portallar yapmak,
- E-ticaret siteleri yazılımı ve özel tasarım yapmak,
- Uygun maliyetli hazır web sitesi ve e-ticaret sitesi hazırlamak,
- Mobil web sitesi ve uygulamaları yapmak,
- Google Optimizasyonu ile şirketlerin arama motorlarında önde getirilmesi, Sosyal Medya Yönetimi yer alır.

Bodrum’da Web Tasarım, bir firmanın internette varlığının başlangıcından markasının tanınmasına ve var olan marka gücünün arttırılarak korunmasına kadar olan tüm süreçlerde farklı çalışmalar yapmaktadır.

Google Kurumsal Hizmetler partnerliği, yurtdışı proje danışmanlık firması ve yurtiçinde Kalite kurumları ile partnerliği olan Bodrum’da Web Tasarım; Proje yönetimi ve kalite yönetimi alanındaki bu deneyimlerini, firmaların İnterneti çok iyi bir tanıtım, pazarlama ve satış kanalı haline getirmeleri için kullanmaktadır.

Bodrum’da Web Tasarım, tüm müşterilerine aldıkları hizmet haricinde her türlü konuda ücretsiz Danışmanlık hizmeti vermektedir.
 
Yönetim Danışmanlığı

Bodrum’da Web Tasarım, tüm müşterilerine özellike web ve eticaret sitelerinin yönetimi, sosyal medya ve google seo gibi konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.
Web sitesi tasarımı ve eticaret sitesinden zaman, müşteri, para kazanmak için onu iyi ve sürekli yönetebilmek ana unsurdur.
 
Hızlı ve Düzenli İletişim

Bodrum’da Web Tasarım için tüm hizmetlerin olmazsa olmazı hızlı ve kaliteli iletişimdir.
Müşterilerimiz bize her an eposta, form, telefon ya da cep telefonlarımızdan ulaşabilir .
 
Hizmetlerimiz

Bodrum’da Web Tasarım başta kurumsal web tasarım ve e-ticaret yazılımları olmak üzere pek çok alanda hizmetler vermektedir. En önemli ve katma değer yaratan hizmetlerimiz şunlardır: Kurumsal Yazılım ve Tasarım Destek Hizmetleri, E-ticaret yazılımları ve özel projeler, Kurumsal Web Tasarımları, Kosgeb Proje Danışmanlığı, Mobil Web Sitesi Tasarımı ve Uygulama Geliştirme, Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı, Outsource İnternet Departmanlık Hizmeti, Google Kurumsal Hizmetleri uygulama ve eğitimleri..

Partnerlerimiz

Bodrum’da Web Tasarım, farklı konularda değişik kurum ve kuruluşlar ile birlikte projeler yapmakta ya da ulusal ve uluslararası bazı kurum ve firmaların müşterilerimiz için sunduğu faydaları aktarmaktadır. Bu anlamda başta KOSGEB ve Google olmak üzere bir çok kurumun firmalara sağladığı faydalar konusunda çalışmalar yapmaktayız.

Hedefimiz

Hedefimiz her müşterimizin tüm işlerinde interneti ve mobil dünyayı tüm kanalları ile efektif kullanmalarını sağlamak,
Kurumsal kültürlerine ve iş süreçlerine tüm bu hizmetleri entegre etmelerine yardımcı olmak,
İnterneti iyi bir tanıtım ve pazarlama aracı olarak etkin yönetmelerini sağlamak,
Her müşterimizin hizmetlerimizden maksimum fayda sağlayarak yapılan tüm projelerin kuruma katkısının ölçülebilir şekilde olmasına çalışmaktır.

Telefon
Skype
WhatsApp
İnstagram

bilgi@bodrumdaweb.com

Mail 7x24 Destek

05342225566

Whatsapp 7x24 Destek

0534 222 55 66

Hafta içi 10:00-18:00